• Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Apple Watch Series 4 GPS Cellular - 40mm Valge, Silver Aluminium Case (karp defektiga)

Apple Watch Series 4 GPS Cellular - 40mm Valge, Silver Aluminium Case (karp defektiga)  Apple Watch Series 4 GPS Cellular - 40mm Valge, Silver Aluminium Case (karp defektiga)  
Veel pilte : Hõbedane
Apple 190198857743
Värvus: Hõbedane
498.95 € 558.95 €
Sinu võit: 60.00 €
Toode on laos!
Uuenenud Apple Watch Series 4 aitab Sul püsida veelgi aktiivsema ja tervemana ning olla paremini ühenduses endale oluliste inimeste ja informatsiooniga.

Uus Apple Watch on veelgi võimsam, kuid samas õhem kui varem ning aku kestvus ühe laadimiskorraga on kuni 18 tundi.

Apple Watch Series 4 innustab Sind elama tervislikumat elu, aidates Sul toime tulla igapäevase stressiga. Samal ajal jälgib see Sinu südametööd ning teavitab Sind, kui tuvastab midagi muret tekitavat. Nüüd on kellal olemas ka kukkumise tuvastus ja SOS funktsioon.

Hoiab silma peal Sinu südamel
Südamesensor on olnud algusest peale Apple Watchi osa, mis võimaldab Sul kiiresti jälgida oma südame löögisagedust. Nüüd saab ka tuvastada, kui Su südametöö langeb liiga madalale.

Kukkumise tuvastus
Uue kiirendusanduri ja güroskoobi abil tuvastab Apple Watch Series 4, kui kella kasutaja on kukkunud. Kukkumise järgselt aktiveerub häire, mis võimaldab kutsuda abi või vabastada alarm. Kui minuti möödudes pole häirele reageeritud, edastab kell automaatselt hädasignaali koos asukoha koordinaatidega Sinu poolt valitud hädaabi kontaktisikutele.

Kolm ringi. Üks eesmärk.
Apple Watch näitab Sinu igapäevast liikumist kolme ringina: liikumine, treening ja seismine. Eesmärk on iga päev kõik ringid sulgeda.
Liikumine: jälgib kaloripõletust. Kaloreid põletab igasugune liikumine, alustades treppidest kõndimisega kuni lastega mängimiseni.
Treening: näitab, kui palju aega kulutad energilisemale tegevusele, näiteks treenid või kõnnid kiire tempoga.
Seismine: Liigne ühe koha peal istumine võib viia terviseprobleemideni. Apple Watch hoiab Sind motiveerituna kogu päeva.

Esita sõbrale väljakutse
Uued aktiivsusvõistlused võimaldavad Sul kutsuda sõpru 7-päevasele võistlusele, kus on võimalik teenida punkte vastavalt oma aktiivsusringide sulgemise protsendile.
Võistluse ajal saad teavitusi sellest, kas oled oma vastasest ees või hakkad maha jääma. Nii tead täpselt, kui palju pead liikuma, et võita. Apple Watch "müksab" Sind, et sulgeksid iga päev oma ringid ning pakub ka iga kuu uut väljakutset.

Ülim treeningpartner
Apple Watch Series 4 on rohkem kui ainult spordikell. Kas treenid maratoniks või ujud basseinis - Apple Watch Series 4. on igaühele midagi. Saad määrata individuaalseid eesmärke, vaadata oma kalorikulu ning jälgida enda arengut Activity äpis oma iPhone's.
Õrna koputusega teavitab tempoalarm Sind sellest, kui jooksed liiga kiiresti või aeglaselt, aidates Sul hoida soovitud tempot.