• Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
 • Soodsamad hinnad kui poes
 • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
 • Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
 • Soodsamad hinnad kui poes
 • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Garmin Vivoactive HR

GARMIN 010-01605-06
Suurus: regular Värvus: Must
255.55 € 269.00 €
Sinu võit: 13.45 €

Valitud toode:

Toode on laos!
GPS vastuvõtjaga nutikell randmelt pulsimõõtmisega
 • Õhuke ja kerge GPS nutikell värvilise selgelt loetava puuteekraaniga.
 • GPS treeningu rakendused jooksmiseks, rattasõiduks, ujumiseks, golfiks jm. välistegevusteks.
 • Kohanda kell oma maitse järgi Garmin Connect IQ™ keskkonnas
 • Võtab vastu nutiteavitusi (Ühendatuna sobiva nutitelefoniga)
 • Aku kestvus kuni 8 päeva (Aku eluiga sõltub kasutatava nutitelefoni mudelist) kella reziimis, GPS-i kasutades kuni 13 tundi.
Kõik andmed kogu aeg

Elevate™ tehnoloogiaga mõõdab pulssi otse randmelt.Selle alusesl arvutab Vívoactive HR põletatud kalorite arvu ja hindab sinu aktiivsuse taset ning hoiatab sind ülepingutamast (Aktiivsuse jälgimise täpsus)

Salvestab kõik liikumised

Jooksmine, rattasõit, ujumine, golf, suusatamine ja palju muid aktiivseid tegevusi koos nutikellaga Vivoactive HR. GPS ja spordi rakendus teevad statistilist analüüsi samal ajal kui nutirakendused on ühendatud. Kõik see võimaldab sul hoida oma elu tasakaalus. Vívoactive HR jälgib aktiivsust läbi päeva: loeb samme,jälgib und ja arvestab aktiivset aega. Vívoactive HR automaat-salvestuse funktsioon salvestab tegevused ka siis, kui unustasid vajutada „Start“ nuppu. Sa ei pea muretsema seadme kestvuse pärast. Laetav aku kestab kuni 8 päeva. GPS-i kasutamisel kuni 13 tundi.

Pilguheit Garmini ühendusse

Vivoactive HR sünkroniseerib automaatselt Garmini ühenduse.  Garmini ühendus on ainus tasuta rakendus, mis analüüsib ja esitleb tulemusi, et aidata sul saada paremaks kui eile. See sisaldab näpunäiteid, kui sa oled jäänud seatud eesmärgist maha või ergutusi, kui oled eesmärgi ületanud. Lisaks saad kasulikke nõuandeid ekspertidelt, mistõttu on sul justkui virtuaalsed treenerid.

Jooksmine

Seadme kiirusemõõtur ja GPS salvestavad su jooksu nii siseruumis kui ka väljas. Värinmärguanne näitab määratud pulsisagedust, tempot, jooksu/käimise intervalli jne. Kasutada saab ka Automaatse ringilugemise (Auto Lap) ja Automaatse pausi (Auto Pause) funktsioone. Võimaldab jooksu järgset statistikat, nagu läbitud vahemaa, kalorid, keskmine tempo ja aktiivne aeg.

Rattasõit

GPS jalgratta rakendus mõõdab aega, vahemaad, kiirust ja kaloreid. See sobib kasutamiseks kiiruse ja rütmi anduritega, mis mõõdavad sinu treeningu edukust ja intensiivsuse kõikumist päevade lõikes. Samuti sobib kasutamiseks koos Varia® Lights ja Turvalise Sõidu Radariga.

Ujumine/sukeldumine

Ujumisel salvestatatakse detailne statistika: vahemaa, tempo, tõmmete arv, tõmbe tüüp jne. Ujumise rakendus arvestab sinu efektiivsust (SWOLF), lisab juurde aja ja tõmmete hulga, mis kulub basseini pikkuse läbimiseks. Intervalli arvutus võimaldab sujuvalt teha paus ja siis teha treeningu kokkuvõte. Treenigu lõpus saad vaadata oma koondandmeid, mis sisaldavad intervalli, erinevate etappide keskmist ning üldist aega ja isiklikke rekordeid.

Golf

Mängi iga päev uutel radadel laadides alla ühe 40 000-st rajakaardist meie golfi radade andmebaasist. Golf rakendus näitab lihtsustatud vaadet väljakust ja aitab jälgida skoori, andes teada kaotusest või eduseisust. PointerFeature rakendus juhib sind õiges suunas ka siis, kui sa ei näe kogu väljakut. See mõõdab nupuvajutusega ka löögikaugust.

Aerutamine

Kui sulle meeldib aerutamine või sõudmine, siis seadme aerutamise rakendus jälgib ja kuvab kogu sinu liikumist. Vaata tempot, aega, vahemaad ja tõmbeid nii veepeal, kui ka sõude ergomeetril. 

Slaalom/lumelauasõit

Suusatades või sõites lumelauaga mõõdab Vivoactive HR sinu 3-D kiirust.Seade arvutab kiirust ja vahekaugust nõlval, arvestades laius-ja pikkuskraadi. Ta ennustab ette pöörded ja pakub võimalust kasutada Auto Pause funktsiooni, mis peatab taimeri automaatselt, kui sa jääd seisma või istud tõstukis.

Ole ühendatud

Vivoactive HR vibro-alarm annab märku saabunud teadetest. Vivoactive HR kuvab ilmateate, temperatuuri jne. Lisaks võimaldab seade sul seadistada oma telefoni heliseadeid, positsioneerida oma telefoni, distantsilt kontrollida VIRB® action kaamerat ja annab sinu sõpradele ja perele võimaluse LiveTrack abil jälgida sinu tegemisi reaalajas. Isikusta Vivoactive HR tavalise käekella, andmeväljade, rakenduste ja erinevate tehnikavidinatega Garmini  Connect IQ™ kauplusest.

Karbis sisaldub

 • vívoactive HR
 • Arvuti-/toitejuhe
Kaal
Ilma rihmata: 18.0 g Rihmagas: 38.0 g
Aku kestvus
Kuni 3 nädalat (10 tundi GPS režiimis)
Andmete ülekandmine
Garmin Connect™ tugi
Veekindlus
5 ATM (50m)
GPS
jah
Glonass
jah
Altimeeter
jah
Magnet kompass
jah
Eesmärkide seadmine
jah
Kalorid
Pulsil põhinev kalorite arvestus
Kellaaeg
kellaaeg ja kuupäev
Laetav aku
jah
Passiivsushoiatus
jah
Salvestab aktiivsusandmed
jah
Südame löögisagedus
jah randmelt
Une kestus ja kvaliteet
jah
Displei
Värviline, puuteekraan
Leia mu telefon funktsioon
jah
Muusika juhtimine
jah
Sammulugeja
jah
Smart teavitused (kuvab ühendatud telefoni saabuvad sõnumid, kõned jne)
jah
Värv
jah
Vibra alarmid
jah
VIRB® juhtimine
jah