• Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Polar H10 M-XXL (H7 anduri uuendus)

Polar H10 M-XXL (H7 anduri uuendus)  Polar H10 M-XXL (H7 anduri uuendus)  
Veel pilte : Must
Polar H10vööandurM-XXL
Suurus: M-XXL Värvus: Must
Tarneaeg kuni 4 tööpäev(a)
Polar H10 vööandur
Täpsuse ja ühenduvuse huvides on vööandur Polar H10 parim valik. Saad täpselt südame löögisagedust jälgida ja edastada andmed treeningseadmetesse.

Polar H10 võimaldab südame löögisagedust jälgida täpsemalt kui eales varem.
Polar H10 töötab kõigi Polari kellade ja monitoridega, mis kasutavad andmeedastuseks Bluetoothi (V800, M600, M400, M200, A360, A300, Polar Loop, Polar Loop 2, Polar Loop Crystal)

Ühenda Polar H10 Polari tasuta aktiivsus- ja treeningrakendusega Polar Beat ning näed täpset südame löögisagedust reaalajas otse telefoni kaudu.
Polar H10 abil saad treeningut jälgida ilma telefoni kasutamata ja edastada andmed treeningu lõppedes rakendusse Polar Beat. Käivita rakenduses treening, jäta telefon sinnapaika ja alusta treeningut.

Eesmärkide saavutamiseks saad südame löögisageduse andmed ühendada lemmikrakenduse või jõusaaliseadmega ja treeningut kohandada.

Polar H10 on veekindel ja edastab vees südame löögisageduse andmeid 5 kHz sagedusel.
Ühilduva Polari kella puudumisel saad ujumise ajal südame löögisageduse jälgimiseks kasutada seadet Polar H10 ja pärast edastada andmed rakendusse Polar Beat.

Polar H10 küljes on pehmest tekstiilist ja täiustatud elektroodidega Polar Pro rihm, mis võimaldab südame löögisagedust täpselt ja segamatult mõõta. Tänu pehmele materjalile on rihma mugav kanda ning silikoonpunktid ja täiustatud pannal hoiavad selle kindlalt paigal.