• Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
 • Soodsamad hinnad kui poes
 • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
 • Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
 • Soodsamad hinnad kui poes
 • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Garmin Edge 520 komplekt kiiruse ja pedaalipöörete andurid + pulsivöö

GARMIN 010-01369-00
Suurus: Edge 520 Bundle
369.55 € 389.00 €
Sinu võit: 19.45 €
Toode on laos!
GPS rattakompuuter, mis aitab sul püsida konkurentsis.
 • Pakub sõidu ajal väljakutseid Strava live segmentite kujul
 • Kuvab jalgratta spetsiifilisi VO2 max ja taastumisaja infot, kui seda kasutad koos Vector-võimsus anduri ja pulsivööga
 • Ühildub sobivate ANT + ® trenažööridega ja kuvab infot otse Edge ekraanil
 • Jägi FTP (Functional Threshold Power), vatti/kg kohta ja jalgrattasõidu dünaamikat jne, kui kasutad Vector ™ või Vector 2 andurit
 • Bluetooth funktsioonid: sissetulev kõne, e-posti teated, live jälgimine, treeningute saatmine/laadimine, sotsiaalmeedia jagamine ja ilm.

Siin on sinu eelis konkurentide ees

Alustuseks võtsime populaarse aerodünaamilise Edge 500 disaini, lisasime Strava live segmendid, värvilise ekraani, Bluetooth funktsioonid ja võime andmeid täpsemalt analüüsida. Tulemus - Edge 520, GPS rattakomuupter, mis on õige suurusega ja täis funktsioone, mida iga jalgratturi hing võiks tahta.

Tõesta ennast Edge 520-ga

Edge 520 on esimene Garmin rattakompuuter, mis toetab Strava live segmente ja sisaldab 3 kuulist Strava Premium prooviversiooni.
Edge 520 

 

Tänu Premium kontole, sünkroniseerib ja kuvab Edge 520 Strava segmentide tagasisidet automaatselt sõidu ajal. Samuti saad teateid Strava segmendilt stardi ja finišhi kohta ning lõpetades ka oma koha pingereas.

Treeni Edge 520-ga

Soovid saada motivatsiooni, et läbida üksildased kilomeetrid trenažööril? Edge 520 pakub võimalust ühendada ühilduva ANT + trenažööriga. Oletame, et soovid treenida keskmise võimsusega 240 vatti. Lihtsalt sea enda eesmärk Edge 520-l: alusta trenni ja trenažöör kohandub automaatselt, et hoida sind eesmärgil. Samas näitab 520 kõiki sinu andmeid. Sammuti võid ka võistelda teiste sõitjate trennidega: lihtsalt seadista Edge ning trenažöör seadistab automaatselt raskustasemed vastavalt tõusudele ja langustele.
Ühenda Vector andur ja Edge 520 pakub täiendavaid võimalusi nagu FTP ja vatti/kg kohta jälgimist ning jalgrattasõidu dünaamikat. Sisseehitatud FTP test aitab sul luua oma algtaseme kas trenažööril või väljas jalgrattal. Lisades pulsivöö,  kuvab 520 VO2 max hinnangu ja pärast sõitu annab taastumisaja.

Optimaalne ekraan

Edge 520 puhul pole me teinud kompromisse ekraani osas - 2,3 tolli ja suure eraldusvõimega värviline ekraan. Me maksimeerisime ekraani nii, et kõik vajalikud andmed oleksid loetavad. Samuti on ekraan loetav pea igasugustes valgustingimuses.

ANT+ andurid

Edge 520 on ühilduv paljude erinevate ANT + andurite ja lisadega: Varia ™ bike radar ja tuled, kiiruse andurid, kadentsi andurid, pulsivööd, Edge ja VIRB® puldid ja ühilduvad kaalud. Samuti toetab 520 ka Shimano DI2 elektroonilist käiguvahetuse süsteemi, et kuvada käiguvahetust ekraanil. Edge 520 ühildub paljude ANT + võimsus anduritega, sealhulgas ka Garmin Vector seeria omadega.

Maastikul ja väljaspool tavalisi teid

Kompaktne ja vastupidav disain ning kuni 15 tunnine aku muudavad Edge 520 ka ideaalseks kaaslaseks maastikul. GPS ja GLONASS tugi tagab kindla satelliitühenduse, kuhu iganes sa ka ei satu.

Nutitelefonide tugi

Ühenda oma Edge 520 nutitelefoni ja Garmin Connect ™ Mobile rakendusega ja saad kasutada järgmisi lisafunktsioone: live jälgimist, sissetuleva kõne ja teksti teateid, treeningu sotsiaalmeedias jagamist, ilmateateid, juhtmevaba andmete laadimist ning treeningute ja võistluste üles- ja allalaadimist. Niipea kui sõit on lõpetatud, saadetakse andmed automaatselt Garmin Connecti läbi Bluetoothi ®. See võimaldab sul püsida ühenduses ja koheselt jagada üksikasjalikult oma sõite sõprade, perekonna, treeneri ja muude kontaktidega. LiveTrack võimaldab sinu sõpradel ja perel või treeneril jälgida sinu sõitu reaalajas. Kutsu järgijaid kasutades e-posti või sotsiaalmeedia abi, et nad saaksid vaadata sinu hetke sõiduandmed Garmin Connect lehel. Kui nad saavad sinu kutse, saavad nad klõpsata lingil ning jälgida ja vaadata sinu sõidu statistikat ja asukohta kaardil.

Karbis sisaldub

 • Edge 520
 • Pulsivöö
 • Cadence sensor
 • Kiirusandur
 • Kinnitused (standard ja pikendatud)
 • USB kaabel
 • lõõg
 • Käsiraamatud

 

 

Kasutusjuhendid ja failid:
Seadme mõõtmed
4.9 x 7.3 x 2.1 cm
Ekraani mõõtmed
3.5 x 4.7 cm
Ekraani resolutsioon
200 x 265 px
Kaal
60g
Aku kestvus
kuni 15 tundi
Veekindlus
IPX7 (30min/1m)
GPS vastuvõtjaga kell
jah
GLONASS
jah
Baromeetriline altimeeter
jah
Kõrgtundlik vastuvõtja
jah
Bluetooth
jah
Wi-Fi® tugi
ei
Smartteavitused
jah
Andmete ülekandmine
Garmin Connect™ tugi
Baaskaart
ei
Kaartide lisamise võimalus
ei
Reisiplaneerija
ei
Round-trip teekonnad
ei
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti
200
Aja/distantsi alarm (käivitab alarmi, kui jõuad eesmärgini)
jah
Automaatne andmete kerimine treeningu ajal
jah
Automaatne paus(peatab ja jätkab kiirusel põhineva taimeri)
jah
Automaatne ringide lugemine
jah
Courses (võistle eelnevate tegevustega)
jah
Infoväljade muutmine
jah
Jõu andurite tugi (kuvab sobivate ANT+™-jõu andurite infot)
jah
Kasutaja treeningud (loo ise, eesmärgile suunatud treeninguid)
jah
Kiiruse/pedaali rütmilugeja tugi
Jah (optional)
Mitme ratta profiilid
jah
Pulsil põhinev kalorite arvestus
jah
Pulsivöö tugi
jah
Shimano Di2 süsteemi tugi
jah
Temperatuur (näitab ja salvestab temperatuuri sõidu ajal)
jah
Vaheaegadega treenimine (võimalik seada harjutuste ja puhkuse vaheajad)
jah
Vector™ tugi
Vector™ tugi
Virtuaalne partner (treeni virtuaalse partneri vastu)
jah